تولید مجدد کامیون های رنو میدلام در ایران + تصاویر

اجرایی شدن قرارداد تولید مجدد کامیون های رنو میدلام در ایران

ارتباطات شرکت سایپادیزل- مذاکرات متعدد مدیران ارشد شرکت سایپادیزل با همتایان فرانسوی خود در شرکت رنوتراکس نتیجه بخش بود و کامیون های با کیفیت رنو  میدلام مجددا در ایران تولید خواهد شد.

زعفر تنهاپور مدیرعامل شرکت سایپادیزل در این باره به خبرنگار ما گفت: همزمان با عقد قراردادهای گسترده خودروسازان بزرگ کشورمان با شرکای تجاری فرانسوی خود، شرکت سایپادیزل هم قرارداد ادامه همکاری برای راه اندازی مجدد خطوط تولیدی کامیون های رنو را نهایی کرد.

وی افزود: در سفر هفته گذشته “بلیس” قائم مقام مدیرعامل رنوتراکس و هیات همراه، ضمن توافق در خصوص اجرایی شدن قرارداد فیمابین، مقرر شد کامیون های رنو پس از وقفه ای پنج ساله مجددا در این شرکت تولید شود.

تنهاپور در ادامه از تحویل اولین محموله از کامیون های رنو میدلام به متقاضیان تا پایان سال جاری خبر داد و یادآور شد: با توجه به زمان بر بودن پروسه تولید محصولات بصورت قطعات کاملا منفصل و ساخت داخل و آماده سازی خط تولید، قرار یر این شد سفارش گذاری در فاز اول بصورت CBU(بصورت پیش ساخته) انجام شود. ضمن اینکه در فاز بعدی با داخل سازی قطعات بدنه و رنگ و مونتاژ،  پروسه تولید محصول با افزایش ساخت داخل تا ۳۰ درصد ادامه یابد.

وی با اشاره به سابقه تولید کامیون های رنو در شرکت سایپادیزل خاطرنشان کرد: از ابتدای همکاری با شرکت رنو تراکس تا سال ۹۰، بیش از ۵۵۰ دستگاه کامیون رنو “میدلام” و حدود ۱۰ هزار کامیونت “بادسان”  تولید و به بازار عرضه شد و پیش بینی می شود با توجه به کیفیت مناسب کامیون های رنو و خوش نامی آنها نزد کامیون داران ایرانی، این محصول با استقبال مجدد بازار مواجه شود.

renault_d-wide_6x2_rolloffcon_2

رنو میدلام ۲۰۱۶ مناسب برای انواع کاربری های خدمات شهری

تصاویری پیشنهادی از رنو میدلام ۲۰۱۶ که بعد از تایید ایران در آینده در ایران خواهید دید.

رنو میدلام باری

رنو میدلام کمپرسی

 

c-rentabilite-04-03

تصویر اتاق مجهز رنو میدلام ۲۰۱۶

 

c-protection-01-03

تصویر کابین رنو میدلام ۲۰۱۶

c-protection-01-08

نمای دیگر از اطاق رنو میدلام

c-protection-01-04

تصویر چراغ جلو رنو میدلام

midlum1

نمای روبروی از رنو میدلام ۲۰۱۶

c-rentabilite-04-05

تصویر صندلی و امکانات رفاهی رنو میدلام

d-cab-2-3-cote-grue

تصویر قابلیت انواع کاربری بر روی رنو میدلام ۲۰۱۶

 

chanel-telegram

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *